Trä samt metall, omkring sekelskifte 18/1900-tal, senare bakstycke, bruksslitage, 63 x 33 cm
700 SEK | 2017-11-05 19:30 |
650 SEK | 2017-11-02 11:30 |
600 SEK | 2017-11-01 21:45 |
200 SEK | 2017-10-26 15:38 |
175 SEK | 2017-10-21 13:41 |
100 SEK | Startpris |