Flambjörk, 3 utdragslådor samt skrivklaff med bakomliggande lådinredning, lådfronterna fanerade i masurbjörk, smärre bruksslitage, 99 x 47, höjd 110 cm
1 700 SEK | 2017-11-02 22:29 |
1 600 SEK | 2017-11-05 19:31 |
1 400 SEK | 2017-11-03 16:39 |
100 SEK | 2017-10-16 22:19 |
100 SEK | Startpris |