Omkring sekeslkifte 18/1900-tal, bruksslitage, höjd ca 30 cm, går ej
350 SEK | 2017-11-01 16:15 |
300 SEK | 2017-11-05 19:32 |
200 SEK | 2017-11-05 19:02 |
150 SEK | 2017-11-04 20:53 |
100 SEK | Startpris |