Tidigt 1800-tal, björk, utdragslåda i sarg, lagning/spricka på skiva, 92 x 44(88), höjd 73 cm
750 SEK | 2017-11-04 23:05 |
750 SEK | 2017-11-05 10:46 |
100 SEK | 2017-10-21 11:20 |
100 SEK | Startpris |