Gustavsberg, silverdekor av sjöjungfru ridande på fisk, signerad, obetydligt slitage, höjd 12, diam. 13 cm
1 500 SEK | 2017-10-27 18:42 |
1 400 SEK | 2017-11-05 11:20 |
1 000 SEK | 2017-10-26 14:20 |
200 SEK | 2017-10-21 21:46 |
150 SEK | 2017-10-19 07:48 |
100 SEK | 2017-10-18 20:32 |
100 SEK | Startpris |