1800-talets andra hälft, bruksslitage, 89 x 44 cm, höjd 81 cm.
1 600 SEK | 2017-11-05 19:06 |
1 500 SEK | 2017-11-05 18:44 |
850 SEK | 2017-11-04 23:06 |
100 SEK | Startpris |