4 st, nysilver samt mässing, tidigt 1900-tal, bruksslitage, höjd 13-17 cm
300 SEK | 2017-11-05 19:52 |
250 SEK | 2017-11-05 17:28 |
200 SEK | 2017-10-18 11:42 |
100 SEK | Startpris |