Omkring 1950-tal, trådstyrd bil i originalkartong med tillbehör. Ej funktionstestad, smärre bruksslitage.
1 300 SEK | 2017-11-05 19:57 |
1 200 SEK | 2017-11-05 18:36 |
1 100 SEK | 2017-11-05 19:56 |
950 SEK | 2017-11-05 19:56 |
650 SEK | 2017-11-05 19:02 |
550 SEK | 2017-11-03 18:26 |
300 SEK | 2017-10-23 17:30 |
175 SEK | 2017-10-22 10:03 |
100 SEK | Startpris |