3 st, Familie Rose, en med lagning samt nagg, en med mindre nagg, en med mindre tillverkningsdefekt, diameter 16,5 cm
500 SEK | 2017-11-05 20:08 |
450 SEK | 2017-11-05 20:08 |
300 SEK | 2017-11-02 13:44 |
150 SEK | 2017-11-05 14:04 |
100 SEK | 2017-10-30 22:45 |
100 SEK | Startpris |