Tidigt 1900-tal, bemålad kupa samt oljehus, smärre bruksslitage, höjd 77 cm
1 500 SEK | 2017-11-05 18:30 |
1 400 SEK | 2017-11-05 18:49 |
400 SEK | 2017-11-03 22:40 |
350 SEK | 2017-11-03 09:39 |
100 SEK | Startpris |