Ett par, bruksslitage, en stol med lagning.
750 SEK | 2017-11-05 19:11 |
700 SEK | 2017-11-05 19:11 |
500 SEK | 2017-11-04 11:03 |
100 SEK | 2017-11-03 10:24 |
100 SEK | Startpris |