1800-talets slut, bruksslitage, 50 x 45, höjd 82 cm
250 SEK | 2017-11-05 18:13 |
200 SEK | 2017-11-04 11:04 |
125 SEK | 2017-11-04 19:32 |
100 SEK | Startpris |