Omkring 1950-tal, gavlar i mahogny (solblekta), hyllplan i furu, bruksslitage, 90 x 36, höjd 185 cm
500 SEK | 2017-11-05 08:52 |
450 SEK | 2017-11-05 19:13 |
350 SEK | 2017-11-05 15:17 |
200 SEK | 2017-11-03 14:43 |
200 SEK | 2017-11-03 16:02 |
100 SEK | Startpris |