Omkring 1950-tal, gavlar i mahogny (solblekta), hyllplan i furu, bruksslitage, 90 x 36, höjd 185 cm
450 SEK | 2017-11-05 08:53 |
400 SEK | 2017-11-05 15:18 |
200 SEK | 2017-11-03 14:45 |
200 SEK | 2017-11-03 16:02 |
125 SEK | 2017-11-03 13:32 |
100 SEK | Startpris |