Omkring 1960-tal, bruksslitage
850 SEK | 2017-11-04 21:59 |
800 SEK | 2017-11-05 19:18 |
600 SEK | 2017-11-05 09:40 |
100 SEK | 2017-10-29 14:49 |
100 SEK | Startpris |