1800-talets slut, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 40 cm
1 900 SEK | 2017-11-05 11:24 |
1 800 SEK | 2017-11-05 19:20 |
1 400 SEK | 2017-11-04 11:05 |
1 000 SEK | 2017-11-02 11:16 |
850 SEK | 2017-11-01 22:11 |
100 SEK | Startpris |