Omkring 1900-talets mitt, ek med läderklädsel, bruksslitage
450 SEK | 2017-11-05 18:35 |
400 SEK | 2017-11-04 09:25 |
250 SEK | 2017-11-03 17:42 |
100 SEK | Startpris |