Förgylld ram i trä, senare spegelglas nedtill, bruksslitage, 87 x 39 cm
1 100 SEK | 2017-11-12 19:26 |
1 000 SEK | 2017-11-11 10:01 |
1 000 SEK | 2017-11-12 09:52 |
500 SEK | 2017-11-05 20:43 |
400 SEK | 2017-11-09 18:04 |
175 SEK | 2017-10-26 17:48 |
100 SEK | Startpris |