Omkring 1900-talets mitt, furu, 16 st utdragslådor (tillverkade av sockerlådor), slitage, 68 x 54, höjd 146 cm
700 SEK | 2017-11-12 19:33 |
650 SEK | 2017-11-12 19:32 |
550 SEK | 2017-11-11 00:36 |
300 SEK | 2017-10-21 13:49 |
250 SEK | 2017-10-22 11:43 |
175 SEK | 2017-10-21 13:49 |
100 SEK | Startpris |