Ek, tidigt 1900-tal, bruksslitage, fläckar, 110 x 32, höjd 170 cm
1 700 SEK | 2017-11-12 19:34 |
1 600 SEK | 2017-11-12 19:34 |
1 500 SEK | 2017-11-12 19:34 |
1 000 SEK | 2017-11-11 10:02 |
950 SEK | 2017-11-12 06:00 |
300 SEK | 2017-10-21 20:32 |
250 SEK | 2017-10-21 00:34 |
100 SEK | Startpris |