En sida med målad dekor, en sida med text, smärre bruksslitage, mindre nagg, längd 19 cm
350 SEK | 2017-11-12 19:36 |
300 SEK | 2017-11-12 19:35 |
250 SEK | 2017-11-12 19:35 |
125 SEK | 2017-11-12 13:46 |
100 SEK | 2017-11-03 17:22 |
100 SEK | Startpris |