Omkring 1940-tal, facettslipat spegelglas, smärre bruksslitage, 102 x 41 cm
250 SEK | 2017-11-01 18:24 |
250 SEK | 2017-11-10 16:25 |
175 SEK | 2017-11-04 21:33 |
100 SEK | Startpris |