Dalarna, 1800-tal bruksslitage, bomärke, lagningar, diam. 34 cm
450 SEK | 2017-11-12 19:42 |
400 SEK | 2017-11-07 15:30 |
100 SEK | 2017-10-24 11:06 |
100 SEK | Startpris |