2. Skål, Tapio Wirkkala

Sign. TW. Silver 925. Kultakeskus, Tavastehus 1972. Diam. 16,5, höjd 7,5 cm. Vikt 342 g. Smärre bruksslitage, graverat personnummer.

Varunr 50034

12 November 2017 19:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK 1 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

1 600 SEK2017-11-12 19:02
1 500 SEK2017-11-11 00:04
1 200 SEK2017-11-12 14:39
800 SEK2017-11-09 11:23
550 SEK2017-11-06 12:51
500 SEK2017-10-22 20:45
300 SEK2017-11-04 15:35
100 SEK2017-10-22 15:57
100 SEK Startpris

Stadsauktion 12 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.