Sign. TW. Silver 925. Kultakeskus, Tavastehus 1972. Diam. 16,5, höjd 7,5 cm. Vikt 342 g. Smärre bruksslitage, graverat personnummer.
1 600 SEK | 2017-11-12 19:02 |
1 500 SEK | 2017-11-11 00:04 |
1 200 SEK | 2017-11-12 14:39 |
800 SEK | 2017-11-09 11:23 |
550 SEK | 2017-11-06 12:51 |
500 SEK | 2017-10-22 20:45 |
300 SEK | 2017-11-04 15:35 |
100 SEK | 2017-10-22 15:57 |
100 SEK | Startpris |