Frankrike 1800-talets andra hälft, förgylld med hamdmålade detaljer i porslin, emaljerad urtavla, ej funktionstestad, en defekt visare, pendel samt senare nyckel medföljer, höjd 33, bredd 40 cm
1 900 SEK | 2017-11-12 19:52 |
1 800 SEK | 2017-11-12 19:51 |
1 400 SEK | 2017-11-12 19:51 |
1 200 SEK | 2017-11-07 14:46 |
750 SEK | 2017-11-12 18:46 |
350 SEK | 2017-11-04 18:12 |
100 SEK | Startpris |