Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 98 x 33 cm, höjd 146 cm.
450 SEK | 2017-11-12 18:43 |
400 SEK | 2017-11-12 19:06 |
300 SEK | 2017-11-12 10:12 |
100 SEK | Startpris |