24. Sorteringsmöbel

Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 98 x 33 cm, höjd 146 cm.

Varunr 50036

12 November 2017 19:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 450 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

450 SEK2017-11-12 18:43
400 SEK2017-11-12 19:06
300 SEK2017-11-12 10:12
100 SEK Startpris

Stadsauktion 12 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.