Två st. marmor, samt mässing. Bruksslitage, skador. Höjd 17 - 20 cm.
800 SEK | 2017-11-12 20:09 |
750 SEK | 2017-11-12 20:09 |
500 SEK | 2017-11-12 16:54 |
350 SEK | 2017-11-12 06:04 |
300 SEK | 2017-11-11 10:07 |
100 SEK | Startpris |