1800-tal, mindre nagg förekommer, höjd 26 cm
1 100 SEK | 2017-11-12 20:10 |
1 000 SEK | 2017-11-12 20:10 |
900 SEK | 2017-11-12 20:10 |
450 SEK | 2017-11-12 20:10 |
400 SEK | 2017-11-12 13:48 |
350 SEK | 2017-11-12 13:57 |
125 SEK | 2017-11-11 22:31 |
100 SEK | 2017-11-06 23:00 |
100 SEK | Startpris |