Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, skador, senare bemålning, 93 x 49, höjd 74, 2 slag 'a 60 cm
300 SEK | 2017-11-12 19:07 |
250 SEK | 2017-11-12 19:07 |
200 SEK | 2017-10-23 18:09 |
100 SEK | Startpris |