Stomme i ek, brickmärkt. Klädsel med slitage och skador.
350 SEK | 2017-11-12 19:10 |
300 SEK | 2017-11-12 19:10 |
200 SEK | 2017-10-30 09:44 |
100 SEK | Startpris |