Omkring 1930-tal, bonad björk, smärre bruksslitage, 154 x 36, höjd 151 cm
600 SEK | 2017-11-12 19:03 |
550 SEK | 2017-11-12 13:05 |
500 SEK | 2017-11-11 09:50 |
100 SEK | Startpris |