1800-tal, mahogny med detaljer i mässing, delvis läderklädd skiva, bruksslitage, 133 x 70, höjd 77 cm
1 500 SEK | 2017-11-12 18:58 |
1 400 SEK | 2017-11-12 18:31 |
1 000 SEK | 2017-11-11 09:50 |
550 SEK | 2017-11-09 21:22 |
450 SEK | 2017-10-24 13:21 |
100 SEK | Startpris |