tidigt 1900-tal, ek, bruksslitage, 76 x 48, höjd 172 cm
850 SEK | 2017-11-09 20:12 |
800 SEK | 2017-11-11 09:59 |
350 SEK | 2017-11-09 16:33 |
250 SEK | 2017-10-26 01:36 |
100 SEK | Startpris |