1800-talets slut, smärre bruksslitage. längd 45 cm
1 900 SEK | 2017-11-19 19:32 |
1 800 SEK | 2017-11-19 19:32 |
1 500 SEK | 2017-11-15 15:13 |
1 000 SEK | 2017-11-19 16:36 |
300 SEK | 2017-10-30 20:45 |
100 SEK | 2017-10-30 07:58 |
100 SEK | Startpris |