Malmö omkring 1950-tal, bruksslitage, längd 29 cm
250 SEK | 2017-11-12 21:21 |
200 SEK | 2017-11-19 19:35 |
150 SEK | 2017-11-19 19:35 |
100 SEK | 2017-10-31 13:52 |
100 SEK | Startpris |