Omkring 1950-tal, trä samt mässing, smärre bruksslitage, höjd 45 cm
600 SEK | 2017-11-19 19:37 |
550 SEK | 2017-11-19 18:59 |
400 SEK | 2017-11-19 18:22 |
125 SEK | 2017-11-01 03:51 |
100 SEK | 2017-10-30 20:08 |
100 SEK | Startpris |