1900-talets första hälft, senare bemålning, smärre bruksslitage, 70 x 37, höjd 75 cm
1 300 SEK | 2017-11-19 19:41 |
1 200 SEK | 2017-11-19 19:41 |
750 SEK | 2017-11-19 19:40 |
500 SEK | 2017-11-19 18:47 |
175 SEK | 2017-11-15 21:25 |
125 SEK | 2017-11-13 01:38 |
100 SEK | Startpris |