Smärre bruksslitage, mindre nagg, höjd 21 cm
12 500 SEK | 2017-11-18 21:41 |
12 000 SEK | 2017-11-19 16:32 |
8 400 SEK | 2017-11-19 11:10 |
7 600 SEK | 2017-11-15 15:15 |
4 800 SEK | 2017-11-16 21:12 |
2 500 SEK | 2017-11-15 22:22 |
400 SEK | 2017-11-14 23:50 |
350 SEK | 2017-11-03 17:44 |
300 SEK | 2017-10-30 20:46 |
100 SEK | Startpris |