2. Slagbord i teak

Omkring 1960-tal, bra skick, liten fanerskada på ett hörn, 85 x 48 cm, höjd 73 cm, slag 60 cm

Varunr 50330

19 November 2017 19:02

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 000 SEK2017-11-19 19:02
950 SEK2017-11-19 18:11
850 SEK2017-11-19 18:14
400 SEK2017-11-16 07:50
300 SEK2017-11-12 20:07
100 SEK Startpris

Stadsauktion 19 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.