Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, höjd 26 cm
2 400 SEK | 2017-11-15 10:31 |
1 300 SEK | 2017-11-16 20:45 |
950 SEK | 2017-11-13 15:44 |
600 SEK | 2017-11-09 20:52 |
300 SEK | 2017-10-30 20:47 |
125 SEK | 2017-11-05 00:55 |
100 SEK | Startpris |