Ett par, bruksslitage, en med midre nagg/tillverkningsdefekter längs kant, längd 23 cm
1 000 SEK | 2017-11-19 20:02 |
950 SEK | 2017-11-19 20:02 |
850 SEK | 2017-11-19 20:01 |
450 SEK | 2017-11-19 20:01 |
350 SEK | 2017-11-17 20:13 |
350 SEK | 2017-11-19 16:30 |
250 SEK | 2017-11-16 15:19 |
200 SEK | 2017-11-16 10:01 |
150 SEK | 2017-11-14 23:44 |
100 SEK | 2017-11-07 11:29 |
100 SEK | Startpris |