Danmark, glaserat stengods, signerad samt daterad 1924, inga synliga skador, höjd ca 23 cm
3 400 SEK | 2017-11-19 20:06 |
3 200 SEK | 2017-11-19 20:05 |
2 400 SEK | 2017-11-18 00:35 |
1 500 SEK | 2017-11-19 20:05 |
600 SEK | 2017-11-01 11:26 |
300 SEK | 2017-10-30 20:50 |
100 SEK | Startpris |