Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 50 x 37, höjd 75 cm
200 SEK | 2017-11-19 19:07 |
175 SEK | 2017-11-17 19:06 |
150 SEK | 2017-11-15 19:47 |
100 SEK | 2017-11-04 16:17 |
100 SEK | Startpris |