På stativ, 1900-talets början, bruksslitage, höjd inkl. stativ 125 cm
2 600 SEK | 2017-11-19 18:56 |
2 400 SEK | 2017-11-19 20:17 |
200 SEK | 2017-11-15 20:00 |
100 SEK | Startpris |