17- samt 1800-tal, bruksslitage, längd 5 - 6,5 cm
1 400 SEK | 2017-11-19 20:18 |
1 300 SEK | 2017-11-19 20:18 |
1 100 SEK | 2017-11-19 12:21 |
650 SEK | 2017-11-19 13:33 |
500 SEK | 2017-11-14 21:33 |
125 SEK | 2017-11-03 09:14 |
100 SEK | Startpris |