Omkring 1800-talets slut, trä med inläggningar, bruksslitage, skador, 90 x 56 cm
300 SEK | 2017-11-19 19:02 |
250 SEK | 2017-11-19 19:02 |
200 SEK | 2017-11-19 11:32 |
125 SEK | 2017-11-19 10:13 |
100 SEK | 2017-11-02 13:39 |
100 SEK | Startpris |