Skador och nagg, diam. 15-22 cm
600 SEK | 2017-11-19 19:08 |
550 SEK | 2017-11-19 19:08 |
500 SEK | 2017-11-19 01:15 |
450 SEK | 2017-11-19 11:07 |
350 SEK | 2017-11-17 20:08 |
250 SEK | 2017-11-03 22:57 |
100 SEK | 2017-10-30 07:55 |
100 SEK | Startpris |