Fat, tallrikar samt värmefat, lagningar och skador, 23,5 - 31 cm.
550 SEK | 2017-11-19 19:10 |
500 SEK | 2017-11-19 19:10 |
250 SEK | 2017-11-19 19:09 |
125 SEK | 2017-11-14 23:32 |
100 SEK | 2017-11-03 22:57 |
100 SEK | Startpris |