Nyare tillverkning, förgyllt trä, smärre bruksslitage, 91 x 40 cm.
600 SEK | 2017-11-19 19:11 |
550 SEK | 2017-11-19 19:11 |
500 SEK | 2017-11-18 14:33 |
200 SEK | 2017-11-18 00:51 |
100 SEK | 2017-11-03 18:54 |
100 SEK | Startpris |