3 st, 1800-tal, skador, hål och rester av lampdetaljer i en av vaserna, 16-20 cm.
750 SEK | 2017-11-19 19:11 |
700 SEK | 2017-11-19 19:11 |
600 SEK | 2017-11-19 19:10 |
350 SEK | 2017-11-17 20:09 |
200 SEK | 2017-11-15 15:07 |
100 SEK | 2017-11-14 23:32 |
100 SEK | Startpris |